Başkan Okumuş'un 2017-2018 eğitim öğretim yılı mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 2017-2018 eğitim öğretim yılının öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı olmasını diledi.

Başkan Okumuş'un 2017-2018 eğitim öğretim yılı mesajı
banner150

2017-2018 eğitim öğretim yılının başlaması ve ‘İlköğretim haftası’ münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Yeni eğitim ve öğretim yılının eğitim camiası başta olmak üzere ilimize, İlçemize ve tüm ülkemize hayırlı olması diliyorum.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımıza ve gençlerimize saygıyı, millet ve ülke sevgisini, bağımsızlık onurunu öğreten tek yer okuldur. Eğitimin hayatımız boyunca ne kadar önemli bir süreç olduğunu unutmamalıyız. Bu süreçte kendilerini mesleklerine adamış, büyük fedakârlıklarla ülkemizin her köşesinde görev yapan öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin 2017-2018 eğitim öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyorum."

 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.