Başkan Okumuş'tan Ramazan Bayramı mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkanı Osman Okumuş, Ramazan Bayramı’nın hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerden olduğunu bildirdi.

Başkan Okumuş'tan Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Okumuş, başta çocuklar olmak üzere tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirterek konuşmasına şu sözlerle devam etti;

‘On bir ayın sultanı Ramazan ayının bereketi ile gelen mübarek Ramazan Bayramının tüm dünyada huzur ve barışın oluşması için bir vesile olmasını diliyorum.   Özellikle dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan İslam ülkelerinde yaşanan ölüm, açlık ve sefaletin son bulması için bu özel günlerdeki birlik ve beraberliğimizi arttırmalıyız.

Bayramlar, insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastalara, kimsesizlere, yetimlere, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, birbirleriyle olan dargınlıkları unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.”

'Bayramlaşma Törenine Davet'
Başkan Okumuş konuşmasına şu sözlerle devam etti; Bayramın ikinci günü saat 14.00 da Misak-ı Milli konferans salonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mahir Ünal'ın da katılacağı, ilçe Kaymakamlığımız, Belediyemiz,siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz bayramlaşma törenine tüm hemşehrilerimizi de davet ediyorum, diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 11:02
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.