Başkan Okumuş; Yatırımlarımız 40-50 yıla damgasını vuracak

Türkoğlu Belediye Başkanı aynı zamanda Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, 31 Mart yerel seçimler kapsamında ziyaretlere başladı.

İlk olarak İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, sonrasında ise İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Şoförler Odası, S.S Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, İlçe Tapu ve Kadastro Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Türkoğlu Belediye Başkan adayı Osman Okumuş; "31 Mart yerel seçimler dolayısıyla sivil toplum kuruluşlarımızı ve resmi kurumlarımızı ekibimizle beraber ziyaret ettik. İnşallah ziyaretlerimiz 31 Ocak’ta da köylerimizle, mahallelerimizle devam edecek.

Türkiye’miz için önemli olan bu yerel seçimlerde yine rekor oyla Kahramanmaraş’ta birinciliği sağlayacağız. 

Türkoğlu Metropol ilçe, Kahramanmaraş’ımızla entegre edilip burada ki esnaf arkadaşlarımızı daha çok müşteriye kavuşturacağız. Gelen memurlarımızın burada kalmaları için çok sosyal donatı alanları oluşturacağız. Önümüzde ki 5 yıl da Türkoğlu son 40,50 yıla damgasını vuracak çalışmalarla taçlandıracağız inşallah. "diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.