Başkan Okumuş yatırımları değerlendirdi

AK Parti iktidarları döneminde yerel yönetimlerde dev yatırımlar yapıldı. Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesinde hangi hizmetler hayata geçirildi. Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, A Haber mikrofanlarına Türkoğlu Belediyesi'nin yatırımlarını değerlendirdi.

Türkiyede AK Partili belediyelerde değişim ve dönüşüm devam ediyor. Yerel yönetimlerin nabızını tutmak için Türkiye'nin her bölgesine giden A Haber ekipleri bugün Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesine gelerek, Başkan Okumuş'la Türkoğlu Belediyesi'nin hayata geçirdiği hizmetleri anlattı.

Başkan Okumuş yapmış olduğu açıklamalarda, "Türkoğlulu vatandaşlarımıza birinci bizim önceliğimiz şehirde ne varsa Türkoğlu'nda da o olacak demiştik. 2014 ylıında Büyükşehir Belediyemizle birlikte köyler mahalleye dönüştü. Bu mahallelerimizi öncelikli olarak şehre adapte etmekti. Bu vesileyle 44 köyümüze bağlantı yolu dediğimiz grup yollarının tamamını yaptık. Mahalle içerisindeki yollarımız bitti, taziye evleri şu anda yapıyoruz, spor tesisleri yapıyoruz. Amacımız Türkiye'de Türkoğlu'na nitelikli olarak insanların sevebileceği Türkoğluluyum diyebeleciği bir şehir oluşturmaktı. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyoruz. Bu 4,5 yılda yaptığımız projeleri daha da ileriye götüreceğiz. Önümüzde bir yerel seçim süreci var. O seçim sürecinde bizlere görev verildiği takdirde, 2023 Türkiye'sine Türkoğlu'nu hazırlayacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 16:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
46 46
46 46 - 2 yıl Önce

Osman abim evdemi ? Üç odalı yerdemi ? Sayın okumuş Türkoğlunun verimli arazileri nasılda betonlaşıyor ? Ne haber oysa arkada kırsal taşlık dağ dururken Osmanım...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.