Başkan Okumuş'tan gazetecilere hijyen seti

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, kentte görev yapan gazetecilere koronavirüs tedbirleri kapsamında dış ve iç ortamlarda daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla hijyen seti hediye etti.

Başkan Okumuş'tan gazetecilere hijyen seti

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkoğlu Belediyesi, ilçedeki üst düzey tedbirlerine devam ediyor. Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Türkiye'de de salgına karşı belli meslek gruplarının risk oranlarının daha da yüksek olduğunu söyledi.

Başkan Okumuş'un talimatları doğrultusunda Kahramanmaraş'ta görev yapan yerel ve ulusal gazetecilerin koronavirüs tedbirleri kapsamında dış ve iç ortamlarda daha rahat çalışmalarına katkıda bulunarak içerisinde temizlik malzemeleri bulunan hijyen seti hediye etti.

Belediye personelleri tarafından gazetecilere dağıtılan hijyen malzemelerini teslim alan Kanal Maraş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve belediye personellerine teşekkür etti.

Birçok noktada dezenfekte çalışması yapıldığını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş şunları söyledi:

"Koronavirüs salgınında risk gruplarından bir tanesi de medya. Basın mensupları zorlu şartlar altında yağmur, çamur, kar, kış demeden her türlü hava ve iklim koşullarıyla gecelerini gündüzlerine katarak çalışıyorlar. Korona virüsle mücadelede de etkin rol oynuyorlar. Bizde onlara hijyen seti göndererek destek olduk. Bu süreçte fedekarca çalışan meslek gruplarını asla unutmayacağız."

Gazetecileri düşünerek bu özel basın sağlık kitini hazırlattıran ve gönderen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a ve ekibine Kanal Maraş ailesi olarak teşekkür ediyor, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmamızı temenni ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
konuk
konuk - 1 yıl Önce

Türkoğlu sakinlerinede dağıtıldımı acaba haberde belirtilmemiş

Turkoglu
Turkoglu - 1 yıl Önce

Türkoğlu na niye dagitsin sebep

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.