Başkan Okumuş'tan başarılı öğrencilere karne hediyesi

Eğitime ve öğrencilere yönelik bir çok çalışma yürüten Türkoğlu Belediyesi, Türkoğlu DER ile birlikte okul birincileri ve yetim çocuklara yönelik İstanbul ve Çanakkale Gezisi düzenledi.

"Sosyal belediyecilik" anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Türkoğlu  Belediyesi, gençlerin eğitimine destek vermek ve başarılarını ödüllendirmek için hem de motivasyonunu artırarak tarihi ve kültürel değerleri tanıtmayı amaçlıyor.

TÜRKOĞLU’NUN BİRİNCİLERİNE İSTANBUL VE ÇANAKKALE GEZİSİ

İlk olarak İstanbul ve Çanakkale gezisi programı kapsamında, İstanbul’da Dolmabahçe Sarayı, 1453 Panorama, Eyüp Sultan, Piyer Loti ve Miniatürk minyatürünü gezerek gönüllerince eğlendiler.

İstanbul'daki gezi sonrası ise, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş, İstanbul Türkoğlulular Derneği Başkanı Cafer Parlak, İstanbul'da yaşayan Türkoğlu’lularla birlikte öğrenciler akşam yemeğinde biraraya geldiler.

Tarihi ve kültürel değerlerinin gelecek nesillere aktarılması gerektiğini belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Başarılı öğrencilerimize karne hediyesi olarak İstanbul ve Çanakkale gezisi düzenledik. Buradaki amacımız ise gelecek nesillerimize tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtabilmek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.