Başkan Okumuş Şehit cocukları, yetim ve öksüz çocukları ziyaret etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ilçedeki Şehit çocukları, yetim ve öksüz çocukları evlerinde ziyaret ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Ziyarette; 23 Nisan şiirleri okuyan öğrencilere, Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, Bayrak, ok, yay, okuma seti, oyun setleri ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde ziyaret esnasındaki evin bahçelerinde çocuklarla birlikte puta ok atışı gerçekleştirdi.

İlçemizdeki ve tüm dünya çocuklarının gününü kutluyorum diyen Başkan Okumuş konuşmasında; 100. yılını kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını Korona virüsten dolayı maalesef meydanlarda ve okullarda kutlayamıyoruz. Çocuklarımızı bir nebzede olsa evlerinde sosyal mesafeye de dikkat ederek ziyaret ettik. Bayramlarını kutladık. Kendilerine boş zamanlarında vakitlerini geçirebilecekleri eğitici oyun grupları, kitaplar, ok ve yay hediye ettik. bu vesileyle ilçemizdeki, Ülkemizdeki ve tüm dünya çocuklarının günü kutlu olsun.

Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olan çocuklar Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ'a teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.