Başkan Okumuş seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerine devam ediyor!

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Osman Okumuş,31 Mart seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerine devam ediyor.

Mahalle gezileri kapsamında sıcak, samimi ve candan karşılama yapan Gaziler Mahallesindeki vatandaşlar, daha önce karşıdan karşıya geçecek köprü dahi olmayan Mahallenin şimdi ise örnek bir mahalle olması nedeniyle, önceki dönem verilen sözlerin yerine getirdiği için Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Osman Okumuş'a teşekkür ettiler.

Türkoğlu’nu son dört yılda şehir görünümüne kavuşturduk diyen Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Osman Okumuş şunları belirtti; “Daha önceden Türkoğlu’nda dışardan gelen memurların kalabilecekleri daireler yoktu.

Bundan dolayı memurlar Kahramanmaraş’ta kalarak görevlerine servisle gidip geliyorlardı, bu yüzden Türkoğlu’na bir katkıları olmuyordu. Ama şuanda, Türkoğlu’nda kaloriferli, doğalgazlı yaşanılabilir daireler var. Tüm memurlar Türkoğlu’nda oturuyor.

Yaptığımız projelerde atmış yılı, yüz yılı düşünmek lazım. Türkoğlu’nun kalbine, güzel bir meydan kazandırıyoruz. Biz geldiğimizde mahkemelik olan dükkanlar vardı. Daha önceki belediye başkanlarında da vardı bu, tebligat yapıldı, dükkanların yıkımıyla ilgili, ama bize nasip oldu.

90 civarında iş yeri, bunu 30 tanesi belediyenindi, 60 tanesi de vatandaşındı onlarda yıkıldı. Kaymakam Beyin oturduğu lojman vardı. Toki’nin oraya 750 milyara lojman yaparak burayla takas yaptık, orayı da biz aldık. Yanında adliye lojmanları vardı. Adliye lojmanlarına altı tane daire verdik, adliye lojmanlarını da aldık ve orayı da yıktık.

Sizlerin de gayretleriyle geçen dönemki aldığımız 21 bin oyun üstüne fazlasıyla daha da koyarak, Türkoğlu’muza daha beş yıl güzel hizmetler etmeyi Allah nasip eder. Bu vesileyle daha önceki dönemde söz verdiğimiz mahalleyle ilgili, Türkoğlu’muzla ilgili sözlerimizi yerine fazlasıyla getirdik.

İnşallah 30 Mart’ta da sizlere çok büyük bir görev düşüyor. Sizlerden de fazlasıyla desteklerinizi bekliyoruz. Çünkü Türkiye’mizin bekasının devam edebilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacımız var.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
gençler
gençler - 2 yıl Önce

Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı geçen yıla göre 3 puanlık artış göstererek, Ekim ayında yüzde 22,3'e yükseldi. Bu oranlara göre Kahramanmaraş’ta işsiz sayısı baya var. Seçimler yaklaşırken gençlerimizin istihdamı için hangi projeler olacak ?
Özellikle kuzey ilçelerimiz sürekli göç veriyor . Konunun gündeme gelmesi için haber yapılması dileğiyle

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.