Başkan Okumuş seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerine devam ediyor!

Her gün farklı mahalleleri ziyaret eden Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkanı Adayı Osman Okumuş, Kılılı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Okumuş, Belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verdi. 31 Mart seçimleri için çıktığımız bu yolda en büyük desteği Kılılı Mahallesi veriyor. Hepinize teşekkür ediyorum.

Türkoğlu merkez mahalleleriyle birlikte 44 mahalle 2014 de bize bağlandı. Daha önce Türkoğlu’nun beş tane belediyesi vardı. Şuanda 44 Mahallenin bir tane belediyesi var. Oda biziz. 2014 ‘e kadar köylerimizde yollar yoktu.

Türkoğlu’nda gidebileceğimiz bir tane park, oturabileceğimiz bir tane meydan yoktu. Bir Belediye binamız vardı, alttan İmalı Çayı akardı, pislik içerisinde, berbat bir yerdi. Bugün o meydanı getirttirmek için yüze yakın işyeri, kaymakamı lojmanı, adliye lojmanı ve belediye binamızı hepsini yıktık ve yerine yenilerini yaptık.

İnşallah iki aya kadar da hükümet konağımızı yeni yerine taşıdığımızda, hükümet konağını da meydana katacağız. 5 bin kişi çalışacak fabrikalar olacak, Türkoğlu Organize Sanayi Bölgesi bir, Gıda Organize Sanayi Bölgesi iki, Metal Organize Sanayi Bölgesi üç ve Kılılı Mahallesindeki fabrikaların doğu kısımlarındaki ıslah organizeyle dört tane organize sanayi bölgesine kavuşuyor. Dört tane Organize Sanayi bölgesinde yaklaşık 20 bin kişi çalışacağız. 

Değerli Kılılı’lar geldiğimiz gün sadece Beyoğlu’nda bir futbol sahası vardı. Şuanda Kılılı da, Şekeroba da, Beyoğlu’nda ve Türkoğlu merkezde büyük futbol sahaları yaptık. Türkoğlu merkezde yüzme havuzumuzla beraber şuanda üç tane yüzme havuzumuz var. Bir çok ilçede olmayan projeleri gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.