Başkan Okumuş: Saat gibi çalışan bir ekip var

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, İçişleri Komisyon Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ve İlçe Teşkilatı yönetimi ile birlikte seçim bürosunda bir araya geldi.

Daha sonra İçişleri Komisyon Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ve İlçe Teşkilatı yönetimi ile birlikte, Türkoğlu İlçesi'ne bağlı Beyoğlu ve Şekeroba Mahallelerindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinde destek ve dualarını istediler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman okumuş şunları söyledi:

"Önümüzdeki 24 Haziran seçimiyle ilgili seçim çalışmaları devam ediyor. Bir kaç gündür milletvekili adaylarımız geliyor. Kahramanmaraş ve ilçemize hizmet edecek çapta milletvekili adaylarımız var. Türkoğlu daha önce olduğu gibi 24 Haziran'dan sonra da sizlerin sorunlarıyla birebir ilgilenecek. Ve projeler olduğu takdirde Ankara'da bunu rahatlıkla çıracak ekip var. 15 yıldır rahatlığa alıştık. Bu rahatlığı bize sağlayan 24 Saat boyunca Ankara'da saat gibi çalışan bir ekip var. Orada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la bir ekip çalışıyor. Bu ekip gittiğinde 1 yılda istikrar bozulur. İnşallah bu istikrarın devam etmesi için Türkoğlu'muzdan dolu dolu oy bekliyoruz. Oylarımızı da yüzde 80'in üzerine çıkaracağız. Sizlerden destek bekliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.