Your SEO optimized title page contents

Başkan Okumuş; Muammer ve Yasin amcayı hayallerine kavuşturdu

Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, projesine bir yenisini daha ekleyerek Muammer Şen ve Yasin Şahan’a akülü engelli aracı hediye etti.

Engellilere pozitif ayrımcılık’ düsturuyla hareket ederek, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için sürekli engellilerin yanında yer alan Başkan Okumuş; 'Bugün çok önemli bir hediyemiz vardı. İki tane engelli kardeşimize engelli aracı hediye ettik. Güle güle kullansınlar.

Belediyemizin her alanda kaliteli çalışmalar gibi sosyal belediyecilik alanında da vatandaşlarımızın biz hep yanındayız. Birçok engelli vatandaşlarımıza tekerlekli araba gibi, akülü araba gibi birçok hediyelerimiz oldu. Engeli kardeşlerimizi eve hapsetmekten ziyade, sağlıklı vatandaşlarımız gibi toplumla kaynaşmalarını sağlamak, sosyal alanda bu arkadaşlarımızı topluma kazandırmak istiyoruz. Bizim verdiğimiz hediyelerle beraber moral buldular ve bizlere teşekkür ettiler. Onun için bizim en önemli icraatlarımızdan bir tanesiydi, kendilerine hayırlı uğurlu olsun, diyerek konuştu.

Muammer Şen; Osman Başkan’a çok teşekkür ediyorum. Daha önce dışarı çıkamıyordum, gezemiyordum, artık dışarı rahat bir şekilde çıkarak gezebileceğim,

Yasin Şahan ise; Hacıbebek mahallesinden geldim başkanımıza durumumu anlattım oda bizleri kırmadı bu aracı aldı. Bende gezmek dışarıları görmek, eve bağımlı olmamak istiyordum. Bu hayalimi gerçekleştiren Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a çok teşekkür ediyorum.' diyerek konuştu.

Program sonrası, Belediye Başkanı Osman Okumuş, araçlara binerek test etti ve evlerine kadar göndertti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 18:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.