Başkan Okumuş Kanal Maraş'ta canlı yayın konuğu olacak

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kanal Maraş ekranlarında canlı yayınlanacak "Açık Masa" programına konuk olacak.

Başkan Okumuş Kanal Maraş'ta canlı yayın konuğu olacak

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, bu akşam saat 20:00'de Kanal Maraş'ta yayınlanacak olan "Açık Masa" programının konuğu olacak.

Türkoğlu'ndan canlı olarak yayınlanacak programda; seçim süreci ve Türkoğlu İlçesi'ne yapılan yeni yatırımları değerlendirilecek.

Türkoğlu Belediyesi'nin 2018 yılına damga vuran yatırım ve yapım sürecinin değerlendirileceği programda, Başkan Okumuş, yaklaşan seçim ile ilgili süreci ve AK Parti'nin Türkoğlu'ndaki çalışmaları hakkında soruları cevaplayacak.

Mustafa Karaaslan moderatörlüğünde, Kent Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ebru Sema Akkurt ve Gazeteci Yazar Veli Karalar soracak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş yanıtlayacak. 

Canlı yayını ayrıca Kanal Maraş'ın sosyal medya hesaplarından da izleyebilirsiniz. Canlı yayın sırasında videoya soru ve önerilerinizi yorum yazmanız halinde Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a sorular sorulabilinecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 21:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.