Başkan Okumuş hizmetleri ve projeleri anlattı

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçe Belediye Başkanı Osman Okumuş, 5 yıl içerisinde yaptığı hizmetleri ve yapacağı projeleri anlattı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilçedeki eksiklikleri belirleyen ve çözüm için kolları sıvayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yaptığı hizmet ve projelerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Bir dizi ziyaretler için Kahramanmaraş’a gelen, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Akdeniz Bölge Koordinatörü Mahmut Kaçar, Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.

BAŞKAN OKUMUŞ SUNUM YAPTI
Ziyarette, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 2014-2019 yılları arasında yaptığı ve yapacak olduğu projeleri anlatarak çalışmalar hakkında sunum yaptı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un yapmış olduğu proje ve yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Akdeniz Bölge Koordinatörü Mahmut Kaçar, Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a yapmış olduğu projeler ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Akdeniz Bölge Koordinatörü Sayın Mahmut Kaçar, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş eşliğinde, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve teşkilat üyeleri ile birlikte, Binicilik ve Okçuluk Eğitim Merkezini, İmalı deresi rekreasyon alanını, bisiklet ve yürüyüş yolunu, meydan şelalesini gezdiler, ve son olarak da Millet meydanı içerisinde bulunan Millet Kıraathanesinde vatandaşlarla birlikte çay içerek hasbihal ettiler.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.