Başkan Okumuş: 'Eğitimin her zaman destekçisiyiz'

Türkoğlu İlçe Kaymakamlığının, Anadolu İmam Hatip Ortaokulunda düzenlemiş olduğu 'Eğitim Çalıştayında' Belediye Başkanı Osman Okumuş, 4.5 yılda eğitime yapmış olduğu katkı ve desteklerini anlattı.

İlçedeki eğitim seviyesini en üst noktaya taşımak için canla başla çalıştığını ve çalışacağını belirten Okumuş Konuşmasında; Bir eğitimci olarak 2004 yılından bu yana öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizle ilişkilerimizi en üst seviyede tutuyoruz.  Belediye olarak çalışmalarımızı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik yaptığımızı belirtmek istiyorum. 2014 yılında Büyükşehir yasası ile kapanan Beyoğlu, Kılılı, Şekeroba ve Yeşilyöre belde belediye binalarımızı gözümüzü kırpmadan milli eğitime devrettik. Hatta 2012 yılında Beyoğlu Belediye Başkanıyken binamın bir katını öğrencilerimize tahsis ettim.

Türkoğlu Belediyesi olarak maddi, manevi öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm eğitim camiasının yanında olmaya devam ederek, ilçemizin eğitim seviyesini en üst düzeye çıkaracağız, diyerek konuştu.

Çalıştay programına, ilçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Osman Okumuş, İlçe Jandarma Komutanı Ümit Karademir,  STK temsilcileri ve daire müdürleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.