Başkan Okumuş'dan Kanal Maraş'a yerel seçim değerlendirmesi

Türkiye tarihi bir seçim sürecini geride bıraktı. 2002 yılından bu yana girdiği her seçimde zaferle çıkan AK Parti bir kez daha Cumhur İttifakı ile 1'nci parti olmayı başardı. 31 Mart Yerel Seçimleri Sonucunda Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkanlığı'nı yeniden kazanan Osman Okumuş seçim sonuçlarına yönelik Kanal Maraş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

31 Mart seçimlerinde oyların yüzde 50.25'ini alarak başarılı bir sonuç elde eden ve yeniden Türkoğlu Belediyesi Başkanı seçilen Osman Okumuş seçim sonuçlarına yönelik gözlemlerini Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'la paylaştı.

Başkan Okumuş yaptığı konuşmada,

"Güzel bir seçim oldu hem Türkoğlu'muz açısından hem de Kahramanmaraş açısından. 11 ilçeyi aldık Büyükşehir'le beraber. Güzel bir sonuç oldu. Bundan sonra inşallah büyükşehir belediye başkanımızla beraber ilçemiz için güzel hizmetlere devam edeceğiz. Kimsenin burnu kanamadan, olaylar olmadan demokratik bir seçim oldu ve kazanan biz olduk" dedi.

'TÜRKOĞLUNU DAHA FAZLASINI KAZANDIRACAĞIZ'

"Tabi belediye başkanlığında tecrübeliyiz geçtiğimiz dönemde yaptığımız projelerden daha fazlasını bu dönemde Türkoğlu'muza kazandıracağız.

Önümüzdeki 5 yıl süresince Kahramanmaraş'ımızın yine en çok büyüyen, gelişen bir ilçesi haline ekibimizle beraber getireceğiz. Sizlerin de her zaman desteğini gördük inşallah bundan sonrada görmek istiyoruz. 

Tabi 4-5 gün sonra Ramazan orucu bu vesileyle de Ramazan boyunca vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum. 

Yine çadırlarımız olacak iftarlarımız olacak ama yemekten daha çok fakir fukara mızın evinde olacağız. Onların gönüllerini kazanmaya çalışacağız.

İnşallah 30 gün oruçtan sonra da Ramazan Bayramı da ilçemize Kahramanmaraş'ımıza hayırlar getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmazcan
Yılmazcan - 1 yıl Önce

Osman beye başarılar dilerim
encümen koyupta kabinesi getiremeyen şahısları tanımasını isterim

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.