Başkan Okumuş'a MÜSİAD Genel Başkanı Kaan’dan ziyaret

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, Global Üst Kurul Başkanı Oktay DEDE, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa BULUNTU ve Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Sami Kervancıoğlu ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş'u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette;İlçe kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanımız Osman Okumuş ve değerli iş adamları, Sanayileşen ilçemiz hakkında fikir alışverişinde bulundular. 

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan konuşmasında; Bugün, Kahramanmaraş'ın güzel Belediyesi Türkoğlu'nu ziyaret ediyoruz. Belediye Başkanımız Osman Okumuş'u MÜSİAD'ın üst kurulları ile ziyaret ettik. Bizleri güzel bir şekilde misafir etti. 

Belediye Başkanımızın Sanayicilere olan misafirperverliğini yerinde gördük. Başkanımız, sanayi yatırımı için bizlere her türlü imkanları sağlayacaklarını bildirdi.

Bizler Türkoğlu'nu çok beğendik. İlçede, peyzajından bina yapılarına kadar her şey özenle düşünülmüş. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde ilçe Kaymakamımız da devletimizin bütün katkılarını vermeye hazır olduğunu belirtti. 

Bizler MÜSİAD olarak ülkemizin 87 noktasında hizmet eden teşkilatları ile Türkiye'nin kalkınması için mücadele eden sivil toplum kuruluşuyuz. Ülkemizin çok güzel olanakları var. Herkesi Kahramanmaraş'a ve Türkoğlu'na yatırım yapmaları için davet ediyorum, diyerek konuştu. 

Türkoğlu Belediyesi nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve ekibine teşekkürlerini sundu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.