Ankara'da yaşayan kuaför Mustafa A., karısının kendisiyle evliyken 74 kişiyle ilişki yaşadığını ve bu kişilerden bazılarının çocuklarına cinsel istismar uyguladığını iddia etti.

Ankara'da kuaför olarak çalışan Mustafa A. isimli vatandaş, başına gelen üzücü olayları anlattı.

Davranışlarında gariplik fark etmesinin ardından eşini takibe aldığını belirten A., eşinin sosyal medyada başka erkeklerle mesajlaştığını gördü.

ARALARINDA KAVGA ÇIKTI

BEYAZ TV'nin özel haberine göre A.'nın durumu fark etmesinin ardından ikili arasında şiddetli geçimsizlik başladı. Eşini döven A., şikayet üzerine 3 gün cezaevine kaldı. Çıktıktan sonra ise eşinin başka erkeklerle ilişki yaşadığına dair belgeleri savcılığa götürdü.

"74 KİŞİYLE İLİŞKİ YAŞAMIŞ"

Başına gelenler hakkında konuşan A., "Bu kadın çocuklarımın yanında 4 -5 yıldır 74 ayrı kişiyle her türlü ilişkiyi yaşamış. Bunların hepsini tespit edip, mahkeme dosyasına ekledim" dedi.

İki afacan çaldıkları otomobille ortalığı birbirine kattı! İki afacan çaldıkları otomobille ortalığı birbirine kattı!

"EVE ALDIĞI ERKEKLER ÇOCUKLARI İSTİSMAR ETTİ"

A.'nın konuyla ilgili sözlerinin devamı da olayın boyutunu gözler önüne serdi. Mustafa A., karısının sadece eve erkek almakla kalmadığını, bu erkeklerin çocukları istismar etmelerine de göz yumduğunu ifade etti.

"HER GECE BAĞIRARAK UYANIYORLARDI"

Mahkeme kararıyla çocuklarının geçici velayetini aldığını ve çocuklarındaki değişimi kendi gözleriyle gördüğünü belirten A., "Çocukları aldıktan sonra 4-5 gün boyunca sabaha kadar bağırdılar, çocuklarımda gariplik vardı. O gece yarım yamalak çocuğu konuşturdum, bana özel yerlerinin ellendiğini söylediler" ifadelerini kullandı. A., kızının ise sürekli saçlarını yolduğunu belirtti.