Bir dönem büyük ses getiren ve büyük izleyici kitlesine erişen Kurtlar Vadisi'nin tüm dizilerinde rol alan Erhan Ufak, dizi bittikten sonra hiçbir dizi projesinde yer almadı ve dikkat çekti. Sevenleri onun başka bir yapımda kendisini göstermesini beklerken ortaya atılan iddia heyecan seviyesini yukarı taşıdı. Kurtlar Vadisi dizisinde şahsına münhasır tavırlarıyla izleyenlerin hafızasından silinmeyen ve şu anki dönemde bile yaşantısı merak konusu olan Erhan Ufak'ın sürpriz projesi ortalığı çalkaladı.

Kurtlar Vadisi'nin eskimeyen simaları Hakan Boyav ve Gürkan Uygun'un geçtiğimiz günlerde Teşkilat dizisine transferinin gerçekleştirilmesinin akabinde Erhan Ufak'ın da dahil edileceğine ilişkin çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

BOMBA İDDİA: TEŞKİLAT'LA DÖNÜYOR

15 yıla yakın bir süredir Pana Film'de oyunculuk mesleğini yerine getiren 43 yaşındaki oyuncu Erhan Ufak'ın Teşkilat ekibine katılacağı iddiası hayranları tarafından büyük bir coşkuyla karşılanırken, gerek oyuncunun kendisinden gerekse yetkili kişilerden şimdilik bir bir açıklama gelmedi.