TOKİ, 43 ilde durumu olmayan dar gelirli kişileri ev sahibi yapabilmek için 1.380 adet konut ve iş yerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte satış fiyatı 56 bin TL'den başlayan projeler...

Akaryakıta yine zam, yeniden zam! Akaryakıta yine zam, yeniden zam!

Milyonlarca kişiyi ev sahibi yapan TOKİ'nin kampanya ve satışları devam ediyor. 43 ilde açık artırma ve kura yöntemiyle satışa yüzlerce konut ve iş yeri satışa çıkarıldı. Alıcılar söz konusu illerde satışa sunulan konutlara, yüzde 25, 40 veya 50 peşinat ile 60 veya 180 ay vadeyle sahip olabilecek. 

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası ve T.C. Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. 

Ayrıntılı bilgilere, www.toki.gov.tr ile www.emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

1.380 KONUT VE İŞ YERİ SATIŞA ÇIKIYOR
Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, kura ve açık artırma tarihleri değişen 1.380 konut ve iş yeri satışa çıkarılıyor. Söz konusu konut ve iş yerlerinin bulunduğu il ve ilçeler ile sayıları bu haberde derlendi.