banner232

Twitter'in CEO'su açıklamıştı! Bu servise de para ödeyeceğiz! Twitter'in ücreti belirlendi

Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Twitter'in kullanıcılarına yönelik yeni ödemeli üyelik servisinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, abonelik sistemiyle çalışan ücretli bir servis geliştirdiklerini kullanıcılarına duyurmuştu.

Twitter'in CEO'su açıklamıştı! Bu servise de para ödeyeceğiz! Twitter'in ücreti belirlendi

Sosyal medya devi Twitter'in kullanıcılarına yönelik yeni ödemeli üyelik servisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Twitter CEO'su Jack Dorsey, abonelik sistemiyle çalışan ücretli bir servis geliştirdiklerini söylemişti.

Twitter'in kullanıcılarına yönelik yeni ödemeli üyelik servisinin detayları ortaya çıktı. Twitter Blue olarak isimlendirileceği belirtilen servisin ücretinin aylık 2,99 dolar olması bekleniyor.

Twitter CEO'su Jack Dorsey, geçen yıl abonelik sistemiyle çalışan ücretli bir servis geliştirdiklerini söylemiş ancak bu konuda detaylı bilgi paylaşmamıştı. Tersine mühendislik yaparak uygulamalar hakkında bilgiler veren yazılım mühendisi Jane Manchun Wong, Twitter'in abonelik servisine ilişkin açıklama yaptı. Wong, şu ifadeleri kullandı:

AYLIK 2,99 DOLAR

"Twitter gelecek abonelik servisini 'Twitter Blue' olarak isimlendiriyor, fiyatı şimdilik 2,99 dolar/aylık, ücretli hizmetler arasında; tweet geri alma ve koleksiyonlar var"

Webtekno'nun aktardığı habere göre; Wong'un yaptığı incelemeler, Twitter'in ücretli abonelik servisi ile sunacağı özellikler arasında yer imlerini daha iyi derlemeyi sağlayacak özellikler, geri al düğmesi gibi hizmetler yer aldığını ortaya koyuyor. Bu özelliklerin bir kısmı, daha önce yapılan Twitter anketlerinde de yer alıyordu.

Wong ayrıca, daha fazla özellik içeren ve daha pahalı olan başka abonelik seçeneklerinin de olabileceğine değiniyor. Konu hakkında açıklama yapmayan şirketin, aboneli üyelik özelliklerini ne zaman kullanıcılara sunacağı bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 20:28
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.