Twitter, çok konuşulacak özelliği için düğmeye bastı!

Son olarak 24 saat içindeki yok olan hikâye özelliğini duyuran sosyal medya ağı Twitter, çok konuşulacak bir özelliğin üzerinde çalışmalara başladı.

Twitter, çok konuşulacak özelliği için düğmeye bastı!
banner150

Sosyal medya ağı Twitter, 24 saat sonra kaybolan Fleets özelliğinin ardından bu kez çok konuşulacak bir yenilik için çalışmalarına başladı. Twitter’ın son olarak beğenilmeyen Tweet için dislike butonu güncellemesi üzerinde durduğu belirtildi. Twitter dislike butonu mu alıyor? YouTube'da olduğu gibi beğenilmeyen tweetlerin beğenilmediğini bildirmek mümkün mü oluyor? İşte tüm detaylar...

The Independent'in aktardığı habere göre, son olarak 24 saat içindeki yok olan hikâye özelliğini duyuran sosyal medya ağı Twitter, çok konuşulacak bir özelliğin üzerinde duruyor.

Fleets güncellemesini duyuran Kayvon Beykpour, "dislike" butonu hakkında "Araştırdığımız bir şey" ifadelerini kullandı. Butonun Twitter için henüz bir öncelik olmadığını söyleyen Beykpour, "Dislike butonunun yanı sıra, yanlış bilgiyle mücade, tacize daha hızlı müdahale gibi konular üzerinde çalışıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.