Spotify sosyal medya devlerine özendi! Snapchat ile başlayan akıma onlar da katıldı

Popüler çevrimiçi müzik dinleme platformlarından bir tanesi olan Spotify, hemen hemen artık bütün sosyal medya uygulamalarında bulunan 'hikayeler' özelliğini yayına sundu. Şirket tarafından oluşturulan bazı çalma listelerinde hikâyeler özelliğinin yer aldığı görüldü.

Spotify sosyal medya devlerine özendi! Snapchat ile başlayan akıma onlar da katıldı
banner150

Webtekno'da yer alan habere göre, Snapchat ile hayatımıza giren hikâyeler özelliği, popüler çevrimiçi müzik dinleme uygulaması Spotify'da da yer alacak. Ancak Spotify, bir sosyal medya platformu olmamasından ötürü bu özelliği biraz daha farklı şekilde entegre etti.

BİRÇOK ALBÜMDE YER ALIYOR

Android veya iOS cihazınızdan Spotify uygulamasına girerek platformun oluşturduğu 'Christmas Hits' listesinde görünen özellik, Tear Drop ve Megan Thee Stallion'un Good News albümü için oluşturulan oynatma listesinde de bulunuyor.

Spotify, yaptığı açıklamada bunun bir test olduğunu söyledi. Yani şu an için hikâyeler özelliğinin daha geniş anlamda kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor.

SPOTIFY SÖZCÜSÜ AÇIKLAMA YAPTI

Bir Spotify sözcüsü, yaptığı açıklamada "Kullanıcılarımızın deneyimini geliştirmek için rutin bir şekilde çeşitli testler gerçekleştiririz" dedi. Şirket sözcüsü, bu özelliklerden bazılarının daha geniş anlamda kullanıcılarla buluşabildiğini bazılarının ise kendilerine önemli dersler sunduğunu dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.