''Ömür boyu ücretsiz'' diyen Whatsapp'ta tarihi değişim!

SMS'i ve MMS'i tarihe gömen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özellikle karşımızda. Ancak bu özelliği kullanmak için yaklaşık 35 TL ödemeniz gerekecek. Tüm detaylar haberimizde mevcut.

''Ömür boyu ücretsiz'' diyen Whatsapp'ta tarihi değişim!
banner150

WhatsApp'a yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeyle birlikte yeni bir özellik kullanıcılara sunuldu. Ancak bu özelliği kullanmak için 5.99 dolar, yani yaklaşık 35 TL ödemeniz gerekiyor.

İŞTE GELEN YENİ ÖZELLİK
WhatsApp, Any.do isimli uygulama ile anlaştı. Bu uygulama bir hatırlatıcı olarak kullanılıyor. Gün içinde yapacağınız işleri, atmanız gereken maili, unutmamanız gereken her şeyi aylık 5.99 dolar ödediğiniz zaman istediğiniz tarihte ve saatte hatırlatacak.10 milyonda fazla indirme sayısı bulunan bu uygulamayı, ödemeyi yaptıktan sonra Any.do'nun WhatsApp hesabına mesaj göndererek gerekli bildirimi yapabileceksiniz.

BU TELEFONLARDA WHATSAPP ÇALIŞMAYACAK
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni yılda birçok telefonda kullanılamayacak. 31 Aralık 2019 tarihinden itibaren Windows Phone, iOS 8 ve daha altındaki işletim sistemlerine sahip cep telefonlarında WhatsApp tarihe karışacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.