Microsoft'tan büyük iddia !

Dünya devi Microsoft'tan flaş açıklama, Apple bizi taklit ediyor. Microsoft'un Surface yöneticisi Apple nin açıkca kendilerini taklit ettiğini açıkladı.

Microsoft'tan büyük iddia !

Microsoft, '2 in 1' Surface cihazları ile büyük başarı yakaladı. Tablet ile laptopu bir araya getiren '2 in 1' cihazların bu başarısı diğer şirketleri de bu alana çekti.

Apple ve Samsung gibi dev şirketler bu alanda daha çok ürün çıkarmaya başladı. Son olarak Microsoft yeni Surface Pro ve Surface Laptop’u tanıtırken Apple da yeni bir iPad Pro modeli tanıttı.

APPLE MICROSOFT İLE ALAY ETMİŞTİ

Apple’ın iPad Pro’ya daha çok önem vermeye başlaması şirketin '2 in 1' cihazların yükselişini fark ettiğini gösteriyor. Ancak Apple, birkaç yıl önce bu alanın tutmayacağını söylemiş ve hatta bu alana yatırım yaptığı için Microsoft ile alay etmişti.

'APPLE MICROSOFT'U TAKLİT EDİYOR'

Microsoft bu durumu unutturmamaya kararlı. Şirketin Surface yöneticisi Ryan Gavin, Apple’ın açıkça kendilerini taklit ettiğini söyledi. Gavin’e göre Apple iPad Pro’daki birçok özelliği kendilerinden kopyaladı.

Apple sonradan bu alana girmiş olsa da gerçekten de Microsoft’un önceden girmesi oldukça etkili oldu. Çünkü rekabetin artmasına rağmen şirketin Surface cihazları hala '2 in 1' pazarında başı çekmeye devam ediyor.

(Posta)

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 09:09
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.