Instagram nasıl kapatılır? Instagram kalıcı hesap silme linki... (mobil ve masaüstü)

Dünyada genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Instagram'da hesap silme işlemi yapmak isteyenler için bütün detaylar sizlerle...

Instagram nasıl kapatılır? Instagram kalıcı hesap silme linki... (mobil ve masaüstü)
banner150

Facebook'ta hesabını kalıcı veya geçici olarak silmek isteyenler için izlemeniz gereken bazı adımlar vardır.

WhatsApp'la birlikte Facebook çatısı altında olan Instagram'da hesabını kalıcı veya geçici olmak isteyenler için izlemeniz gerekn bazı adımlar vardır. Bizde Kanal Maraş ekibi olarak sizin imdadınıza yetişiyoruz ve bu durumdan sizleri kurtarıyoruz. 

"Instagram hesap silme işlemleri" sayesinde bir daha Instagram hesabınıza giriş yapamayacak ve sizleri kimsenin bulamamasını sağlayacaksınız.

Instagram hesap silme veya dondurma işlemine başlamadan önce dilerseniz iyi düşünün...

Popüler uygulama Instagram hesabınızı tamamen sildiğiniz zaman insanlar sizin profilinizi asla görmeyecektir. Fotoğraf veya videolarınızı şimdiden kurtararak bu işlemlere başlamınızı tavsiye ediyoruz. Hesabınızı sildikten sonra 30 gün içerisinde Instagram hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde hesap otomatik olarak silinecektir.

Şimdi gelelim Instagram hesap silme işlemlerine...

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

1. instagram.com'a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.

2. Sağ üst kısımdaki simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle'yi seçin.

3. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat'a dokunun veya tıklayın.

4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

5. Hesabı Geçici Olarak Kapat'a dokunun veya tıklayın.Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

HESABINIZI KALICI OLARAK SİLMEK İÇİN:

Hesabını Sil sayfasına gidin. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz.

Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir neden seçtiğinizde görünür.
Hesabımı kalıcı olarak sil'e tıklayın veya dokunun.

Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın, kullanıcı adının yanındaki simgesine dokunun/tıklayın ve Çıkış Yap'ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Güvenlik nedenleriyle, bir hesabı sizin için silemiyoruz. Hesabınızı silmek için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.