Facebook'a 'WhatsApp' özelliği geliyor

Sosyal medya devi Facebook, mobil uygulamadan çıkmadan WhatsApp üzerinde içerik paylaşmayı mümkün hale getirecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Facebook'a 'WhatsApp' özelliği geliyor
banner150

Popüler sosyal medya devi Facebook, tüm dünyada 2 milyar kullanıcı sayısıyla, şu anda dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu olarak dikkat çekiyor. Facebook, bu popülerliği biraz da kullanıcılarının beğenisini kazanacak yenilikler sunmasına borçlu. Ve şimdi, gelen bilgilere göre Facebook, çok ses getirecek yeni bir özellik üzerinde daha çalışıyor. 

Bilindiği üzere Facebook, rekor bir fiyatla popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı satın almıştı. Ve şimdi görünen o ki Facebook bu iki platformu birbirine daha fazla entegre etmeye hazırlanıyor. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak isteyen Facebook, bir milyarın üzerinde aktif kullanıcısı olan WhatsApp uygulamasını, Facebook uygulamasına entegre etmeye hazırlanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.