Clubhouse'ta para kazanma 2021! Clubhouse'tan nasıl para kazanılır?

Clubhouse üzerinden para kazanmak mümkün. Peki Clubhouse'tan nasıl para kazanılır? Clubhouse'tan para kazanmak için ne yapmak gerek? Clubhouse üzerinden para kazanma yöntemleri nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarını sizler için derledik.

Clubhouse'ta para kazanma 2021! Clubhouse'tan nasıl para kazanılır?

Yalnızca davetiye ile üye olunabilen, sesli sohbet tabanlı bir sosyal ağ olan Clubhouse,  içerik oluşturucularına ödeme yapmaya hazırlanıyor.  Önce test grupları ile çalışma yapacak olan Clubhouse içerik oluşturuculara direk ödeme yapacağını açıkladı.

Sesli konuşma platformu yayıncılarını sevindirecek bir haber paylaştı.

Davetle girilebilen platform yayıncıların para kazanmasının önünü açıyor.

Pandemi döneminin en popüler uygulamalarından Clubhouse yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Şirket, online ödeme platformu Stripe ile anlaşma üzerinde çalışıyor.

Clubhouse bu anlaşmayla yayıncılara ödeme yapılmasının önünü açacak.

Davetle üye olunabilen Clubhouse, yayıncılara karın tamamını vermeyi planlıyor. Ödemeler Stripe altyapısıyla direkt olarak Clubhouse üzerinden yapılacak.

Uygulamanın henüz Android versiyonu bulunmuyor. Haziran ayında Clubhouse'ın Android uygulamasının kullanıma açılması hedefleniyor.

Clubhouse ödemelerin bütün yayıncılara birden başlamayacağını belirtti. Önce ufak bir yayıncı grubuyla testler yapılacak.

Başta Twitter olmak üzere birçok platform da Clubhouse benzeri özellikler geliştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.