Eski Survivor yarışmacılarından Turabi, Acun Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğrafa ''Valla bunlar yokken ben vardım Acun abi. 3 senemi verdim. Bir kere beni 'Dünyanın en iyi yarışmacısı, sevgili kardeşim Turbo Turabi.' diye paylaşmadın'' yorumunu yaptı. Acun Ilıcalı'dan Turabi'ye yanıt gecikmedi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Dünyanın en iyi sunucusu, sevgili arkadaşım" diyerek Antonio Rosique ile bir fotoğrafını paylaştı. Görüntüye eski Survivor yarışmacıTurabi de yorum yaptı.

"BUNLAR YOKKEN BEN VARDIM"
Acun'a kendisiyle fotoğrafını paylaşmadığı için sitem eden Turabi, "Valla bunlar yokken ben vardım Acun abi. 3 senemi verdim, programa katkım olsun diye tüm yarışmacılar yatarken durmadan çalıştım, reyting rekorları kırdırdım, bi kere beni 'Dünyanın en iyi yarışmacısı, sevgili kardeşim Turbo Turabi.' diye paylaşmadın. Neyse hiç kıskanmıyorum. Şaka şaka. 'Benim survivor hayalim Turabi!' lafın her şeye bedel" dedi.

ACUN'DAN YANIT
Turabi'nin yorumuna karşılık Acun Ilıcalı ise "Her zaman gönüllerdesin, saygılısın, vefalısın... İlk görüşmemizde gönderiyi atıyorum" şeklinde yanıt verdi.

Yalı Çapkını'nın İbrahim'i Cansu Fırıncı sezon ortasında diziyi bıraktı! "Yapımla anlaşmaya vararak..." Yalı Çapkını'nın İbrahim'i Cansu Fırıncı sezon ortasında diziyi bıraktı! "Yapımla anlaşmaya vararak..."