Spotify çalma listenizin kalitesini test etmek ister misiniz? Oynatma listenizi arkadaşlarınızla karşılaştırmak ister misiniz? Size özel bir uygulamamız var.

Hepimiz Spotify listelerimizi değerli buluyoruz. Bazen eleştiriye bile açık değiliz. Hatta bazen çalma listelerimizi saklıyor ve bu şarkıları kendimize saklıyoruz. Çünkü tüm ruh halimizde yanımızda duran tek şey onlar. Ya çalma listelerinizin ne kadar kötü olduğunu söyleyen bir uygulama var desem… Bazen arkadaşlar acı dolu konuşur.

Çok iyi bir müzik zevkine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve hazırladığınız çalma listeleri harika ise bu uygulama sizi üzebilir. A.I. bugün etkinleştirildi ve Spotify çalma listeleriniz için sizi üzmeye hazır.

Gözden kaçırmayın

Netflix Erşan Kuneri dizisi 1. bölüm full, tek parça izle Netflix Erşan Kuneri dizisi 1. bölüm full, tek parça izle

"Spotify'ınız Ne Kadar Kötü" nedir?

New York'ta kurulan Pudding adlı dijital bir yayın, içerik araştırması, veri analizi, kodlama ve yazma üzerine çalışıyor. Her türlü aboneliğe, reklama veya tıklama tuzağına karşı olan Puding, eğlenceli içeriğiyle de dikkat çekiyor. Yeni bir A.I. oynatma listelerinizi test edebilir.

Kullanımı çok kolay. Sizden Spotify hesabınızı bağlamanızı ve ardından verileri sistemlerine eklemenizi isteyecekler. Süreç boyunca, "Spotify'ınız Ne Kadar Kötü?" Ayrıca, kullanıcıların belirli şarkıları "gerçekten" dinleyip dinlemedikleri ve bunu "ironik bir şekilde" yapıp yapmadıkları gibi birkaç açıklayıcı soru soracaktır. Süreç tamamlandığında, AI, hangi izlerin kullanıcıların "çok fazla" dinlediğini, hangi sanatçıların "rahatsız edici" bir miktar "tuttuğunu" ve hatta onları ne kadar "temel" olduklarına göre derecelendireceğini belirterek sert bir incelemesini yapacak.

Spotify çalma listelerinizi "Spotify Ne Kadar Kötü?" İle test edelim.

(Kaynak: Chaospin)