Your SEO optimized title page contents

Yılın bombası patladı! F.Bahçe transferi resmen açıkladı

Fenerbahçe adına kötü geçen sezonun bitmesinin hemen ardından transfer çalışmasını tüm hızıyla sürdüren kulüp yönetimi, yıldız oyuncu Mathieu Valbuena'nın transferini gerçekleştirdi.

Yılın bombası patladı! F.Bahçe transferi resmen açıkladı

Fenerbahçe'nin kısa süre içinde sözleşme imzalaması beklenen Fransız yıldız Mathieu Valbuena, İstanbul'a geliyor. Sarı Lacivertli kulüp resmi internet sitesinden yıldız isimle anlaşma sağlandığını açıkladı.

Yeni sezonda yeni bir kadroyla yeni bir başlangıç yapması beklenen Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'nin ardından bir başka yıldız, Mathieu Valbuena da takıma katılmaya hazırlanıyor.

32 yaşındaki oyuncu, Nice Havalimanı'ndan paylaştığı fotoğrafta, "İstanbul için yolculuk" yazdı ve taraftarlara müjdeyi verdi.Valbuena'nın uçağının TSİ 15.30 civarı İstanbul Atatürk Havalima'nına iniş yapması bekleniyor.

Fenerbahçe de açıkladı

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şöyle denildi:

Kulübümüz, profesyonel futbolcu Mathieu Valbuena ve takımı Olympique Lyon ile yaptığı görüşmeler sonucu kulübümüze transferi konusunda prensip anlaşmasına varmıştır. Resmi transfer dönemi açıldıktan sonra Mathieu Valbuena ile sözleşme imzalanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 14:46
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.