Yıldız oyuncu Ronaldo'ya Arsenal Tula'dan şaka gibi teklif

Rus ekibi Arsenal yıldız oyuncu Ronaldo'ya şaka gibi teklifte bulundu: ''paramız yok ama semaver çayımız var'' dedi.

Yıldız oyuncu Ronaldo'ya Arsenal Tula'dan şaka gibi teklif

Cristiano Ronaldo'nun, Real Madrid'den ayrılacağı haberleri, dünya gündemine oturdu. Bunun sonucunda da Portekizli yıldıza teklif üstüne teklif geldi.
Hertha Berlin, Twitter hesabından Cristiano Ronaldo'ya teklif götürdü! Almanya Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin, Real Madrid'de mutsuz olduğu ve ayrılmak istediği iddia edilen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'ya ilginç bir mesaj gönderdi.

"BERLİN SENİ ÇOCUĞU GİBİ SEVER"
Berlin ekibinin resmi Twitter hesabı, Cristiano Ronaldo'ya "Paramız yok ama galaktik bir meydan okuma olur. Berlin seni çocuğu gibi sever. İlgilenir misin Ronaldo?" tweeti atarak yıldız futbolcuyu davet etti.
Alman temsilcisi, Twitter'dan ilk kez bir oyuncuya teklif götürmedi. Hertha Berlin, Manchester United'tan ayrılan İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic'e de Twitter'dan mesaj atmıştı. Hertha Berlin, Ibrahimovic'e "Harika taraftarlarımız var ama paramız yok. Ancak Bundesliga'yı ilk defa kazanabilirsin. Bunu bir düşün" tweeti atmıştı.
SPORTING: EVİNE DÖN RONALDO

Ronaldo'nun yetiştiği Sporting Lizbon da boş durmadı. Yıldız futbolcuyu eve dönmeye davet etti.
İngiliz ekibi Bolton Wanderers ise Cristiano Ronaldo'nun transferi için oyuncuyla görüşme yapılmadığını twitter'dan doğruladı.
FC Salisbury ise bir Tweet atarak "Cristiano Ronaldo'nun Salisbury'ye transfer olacağı yönündeki haberlerle ilgili olarak kulüp yorum yapmama kararı aldı" denildi.
RUS EKİBİ ARSENAL TULA: ÇOK GÜZEL SEMAVER ÇAYIMIZ VAR

Rusya Premier Lig takımlarından Arsenal Tula, resmi Twitter hesabından Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli golcüsü Cristiano Ronaldo'ya çok konuşulacak bir transfer teklifinde bulundu.
"Seni Tula'ya bekliyoruz. Senin transferin için paramız yok, ancak çok güzel semaver çayımız var, tatlı kekler ve Filimonovskie oyuncakları var!"
3 TAKIM PEŞİNDE

Tabi bütün bu teklifler ciddiyetsizken ciddileri de var. Oyuncunun menajeri Jorge Mendez, bazı Premier Lig ekiplerinden teklif aldıklarını açıkladı. Bu takımların Manchester United ve Manchester City olduğu tahmin ediliyor. Chelsea'nin de bir sürpriz yapabileceği konuşuluyor.

(Haberler.com)

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2017, 16:24
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.