Yıldız oyuncu Lionel Messi'nin yeni adresi belli oldu!

Teknik direktör Koeman ile görüşen Barcelona’nın yıldızı Messi’nin takımdan ayrılmak istediği konuşulurken yeni takımı netlik kazandı.

Yıldız oyuncu Lionel Messi'nin yeni adresi belli oldu!

Katalan radyosu RAC1'in geçtiği habere göre Lionel Messi, yeni teknik direktör Koeman ile bir görüşme gerçekleştirdi. Habere göre Messi, Koeman'a Barcelona'da kendine dair bir gelecek görmediğini iletti. Arjantinli yıldız, Koeman ile bir görüşme gerçekleştirmek için tatilini yarıda kesip İspanya’ya dönmüştü.

İŞTE YENİ ADRESİ

Messi-Koeman buluşmasının detayları netleşirken kendini artık 'Barça'da görmeyen' Arjantinli'nin sözleşmesinden doğan konular sebebiyle ayrılma konusunun kolay olmadığı da ifade ediliyor. Bilindiği gibi Messi, takımın başında Xavi'yi görmek istiyordu. Bunu da net şekilde yönetime bildirmişti. Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu da geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Lionel Messi'nin takımda kalacağını söylemişti.

YA PARİS YA MANCHESTER CİTY 

Sözleşme konularının halledilmesi durumunda Messi'nin yeni durağı netleşti. Ayrılık halinde Messi'nin yeni adresinin Paris Saint Germain veya Manchester City olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 33 yaşındaki Lionel Messi'nin Barcelona ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.