Volkan Demirel'den derbi öncesi olay sözler!

Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Volkan Demirel, Selçuk Şahin'in Galatasaray'a attığı gol ekranlara gelirken "Ben Galatasaray'a saha dışında çok gol attım" ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel'den derbi öncesi olay sözler!

Dün akşam Fenerbahçe TV'de yaptığı açıklamaların ardından Galatasaray taraftarının tepkisini çeken Volkan Demirel'den bir açıklama daha geldi. Volkan Demirel, canlı yayında Galatasaray'a gönderme yaparak, "Hep diyorum ya Galatasaray maçları bayram diye keşke taraftarımız da tribünde olsa bu bayramı yaşasa ben sahada gol atmadım ama başka türlü goller atıyordum Galatasaray'a..." dedi.

VOLKAN DEMİREL'DEN GÖNDERME: BEN GALATASARAY'A ÇOK GOL ATTIM!

Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Mehmet Yozgatlı ve Mehmet Auirelio Fenerbahçe TV'de derbiye özel açıklamalarda bulundu. Selçuk Şahin'in Galatasaray'a attığı gollerden bahsederken araya giren Volkan Demirel, "Ben Galatasaray'a başka goller attım." dedi. Volkan Demirel ayrıca Roberto Mancini'ye yapılan nazire hakkında da uzun yıllar sonra yeniden konuştu.

İşte Volkan Demirel'in o açıklamaları...

"Ben derbide hiç gol atmadım, başka türlü goller attım ben. Mancini bir ara sürekli kağıt gönderiyordu. Biz de şampiyon olunca kağıt dolaştırdık. Çok güzel anlardı. Karagümrük maçıydı. Selçuk oyuna girdi en son bana getirdi, Şampiyon Fenerbahçe yazısını gösterdim. Keşke bu maç seyircili olsaydı, seyircimizin de bizimle birlikte olmasını isterdik dün akşam dediğim gibi keşke bu bayramı onlar da sahalarında izleseydi."

VOLKAN DEMİREL: FENERBAHÇE FORMASI HERKESE NASİP OLMAZ

Fenerbahçe forması herkese nasip olmaz, Fenerbahçelilik başka bir şey. Tribünde giydiğin forma bile başka bir şeydir. Zor süreçlerden geçtik, Fenerbahçe formasıyla üzülmek de güzel. Yaşanmışlıklar her zaman tecrübe olarak geri döner. Biz Fenerbahçe'yi en iyi şekilde temsil ettik.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.