Ve resmen açıklandı! G.Saraylı yıldız...

Galatasaray'la olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Milli yıldız Sinan Gümüş'ün önümüzdeki yaz takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu.

Ve resmen açıklandı! G.Saraylı yıldız...
banner150

İtalyan basını da 25 yaşındaki golcü futbolcunun Serie A ekibi Genoa ile anlaşmaya vardığını ve transferin kısa süre içinde resmiyete döküleceğini yazmıştı.

Çizme'de çıkan bu haberlerin ardından herkes resmi açıklama için beklemeye geçerken Genoa'nın hocası Cesare Prandelli'den flaş bir açıklama geldi.

Bir dönem sarı-kırmızılıları da çalıştıran İtalyan teknik adam, ülkesinde yayın yapan Telenord kanalına verdiği röportajda Sinan'la ilgili yöneltilen bir soru üzerine şunları söyledi:

"Kendisi birlikte çalıştığım bir çocuktu. Galatasaray'a Almanya'dan gelmişti. İş ciddiyeti yüksek, kaliteli, çok koşan ve harika bir sol ayağa sahip bir futbolcu."

"Son zamanlarda kendisini çok izlemedim ancak onunla çalışmıştım. Sinan, çok ciddi ve profesyonel bir futbolcu."

Prandelli'nin bu açıklamaları, Genoa kulübünün Sinan'la gerçekten ilgilendiği ve işin artık resmiyete kaldığı şeklinde yorumlandı.

Kaynak: Fanatik
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.