Trabzonsporlu Rodallega dolandırıcıların hedefi oldu!

Süper Lig'in yabancı yıldızları dolandırıcıların hedefi oldu. Mağdurlardan Trabzonsporlu futbolcu Rodallega Çağlayan Adliyesi'ne gelerek şikayette bulundu.

Trabzonsporlu Rodallega dolandırıcıların hedefi oldu!

TRTSpor'da Rodallega ile birlikte canlı yayına katılan yıldız futbolcunun avukatı yaptığı açıklamada, ''Pazartesi günü İcra Hukuk Mahkemesi'nde tedbir kararı aldık, dosyayı durdurduk. Kuaför dükkanına tebligat göndermek suretiyle, hiçbir resmi alacak yokken haciz yapılmış. 50-100 bin TL yerinden oynarken bir banka memuru haberdar eder hesap sahibini, milyonların üzerinde bir rakam icra mahkemesine gelirken banka memur ya da yöneticisi haber dahi etmiyor. O kadar çok şey birleşmiş ki Rodallega'nın adresiyle alakası olmayan bir tebligat, zamanında engel olamasak paralar ucup gidecekti. Bir çeteyle karşı karşıyayız. Baktık ki başka futbolcular da var. Maalesef bir futbolcunun parası çekilmiş. Kıl payı kurtardık" dedi.

Rodallega'nın diğer avukatı Emin Özkurt ise, ''Rodallega'nın yaklaşık 2,5 milyon lira parasını hesabından çıktığı anda durdurduk. Benzer durumda yabancı futbolcular olduğunu gördük. Türkiye'de bulunan yabancı futbolculara karşı yürütülen organize bir işlem. Toplamda 15-20 milyon lira civarında bir miktardan bahsediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.