TFF, 2020-2021 sezonu hakemlerini açıkladı

Merkez Hakem Kurulu (MHK), 2020-2021 Futbol Sezonu’nda görev yapacak üst klasman hakemlerinin listesini açıkladı.Listede Ali Palabıyık, Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus'un da yer aldığı 47 hakeme yer verildi.

TFF, 2020-2021 sezonu hakemlerini açıkladı

FIRAT AYDINUS DA LİSTEDE

Bu sezon 47 yaşına girecek olan Fırat Aydınus’un, hakemliği bırakıp bırakmayacağı merak ediliyordu. MHK’nın açıkladığı üst klasman hakem listesinde adı olan tecrübeli hakemin 1 sezon daha devam kararı aldığı öğrenildi.

İşte MHK’nın açıkladığı yeni sezonda şans verilecek üst klasman hakemlerinin tam listesi:

Süper Lig'de kulüplerin istemediği hakemler:

Süper Lig'in ilk yarısında Galatasaray, Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya gibi hakemlerin düdüklerini asması gerektiğini açıklamıştı. Son dönemde yaşanan hatalardan sonra ise Başakşehir, Trabzonspor ve Fenerbahçe de şikayetlerini yüksek sesle dile getirmeye başladı.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir bazı hakemlerin kendi maçlarına atanmasını istemiyor. Merkez Hakem Kurulu da atama yaparken bu isimleri o takımların karşılaşmalarında görevlendiremiyor. Uzun yıllardan beri Kadıköy'de, TT Stadı'nda ya da Vodafone Park'ta düdük çalamayan hakemler mevcut.

YASAKLI HAKEMLER LİSTESİ

Süper Lig'de 21. hafta itibarıyla MHK, bazı kulüplerin maçlarına bazı hakemleri atayamıyor. İşte kulüpler tarafından istenmeyen hakemler.

Galatasaray: Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Halis Özkâhya, Mete Kalkavan.Fenerbahçe: Halis Özkâhya, Alper Ulusoy, Cüneyt Çakır, Mete Kalkavan, Ali Palabıyık.

Trabzonspor: Ümit Öztürk, Halil Umut Meler, Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır, Bülent Yıldırım

Beşiktaş: Ali Palabıyık.Başakşehir: Yaşar Kemal Uğurlu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.