Sürpriz takas! Gökhan Töre için...

Yeni sezona şampiyonluk parolası ile başlamak isteyen Beşiktaş'ta bomba transfer gelişmeleri başlıyor.

Sürpriz takas! Gökhan Töre için...

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş eski yıldızı Gökhan Töre'yi kadrosuna katmanın planlarını yapıyor. Transfer görüşmesinde sürpriz takas teklifi ortaya çıktı.

Siyah beyazlı ekip için sürpriz bir transfer gelişmesi gündeme bomba gibi düştü. Beşiktaş ile Yeni Malatyaspor arasında kıran kırana transfer pazarlığı yapılıyor. Gökhan Töre transferinde bonservis beklentisi olan Yeni Malatyaspor, siyah beyazlılardan 2 ismi istedi. O isimler Umut Nayir ve Ajdin Hasic oldu.

Ajdan Hasic'in yeniden kiralanması konusunda Yeni Malatyaspor'la görüşmeler devam ederken, sarı siyahlılar aynı zamanda Umut Nayir'i da ekledi. Ayrılma kararı alan ve Beşiktaş'a dönmek isteyen Gökhan Töre'nin transferinde anlaşma aşamasına gelindi.

Özellikle Sergen Yalçın'ın Gökhan Töre'yi kadroda çok görmek istediği belirtildi. Yeni Malatyaspor'un bonservis talebi olduğu için Beşiktaş kulübü bonservis yerine takas formülüne sıcak bakıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.