Your SEO optimized title page contents

Serdar Aziz Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı!

Galatasaray’da Fatih Terim’in kararıyla kadro dışı bırakılan milli stoper, Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varıldı

Serdar Aziz Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı!

Fanatik'in haberine göre Serdar Aziz, kulüplerin anlaşması için bekleyişe geçti. 

Ancak sarı- kırmızılılar, Kanarya’nın yaptığı ilk teklifi yeterli bulmayınca süreç uzadı.

Başarılı savunmacı, kulüplerin bir an önce el sıkışması için sabırsız. 

Fenerbahçe ise mümkün olan en uygun şartlarda işi bitirmek için aceleci davranmıyor.

Öte yandan Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; ligin ilk yarısının bitimiyle birlikte yeni bir kadro yapılanması içerisine giren, bundan dolayı birçok oyuncusuyla yollarını ayırmanın hesaplarını yapan Galatasaray, Serdar Aziz konusunda köşeye sıkıştı.

Terim tarafından kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan tecrübeli stoper, geçmiş dönem alacakları konusunda Galatasaray’a ihtarname göndermiş, bedelsiz serbest kalmanın yolunu açmıştı. Ancak Serdar, hukuksal prosedürlere takılmama adına farklı bir yol izleme kararı aldı. Yıldız futbolcu, işin mahkeme ile çözülme sürecinin uzamaması için bu ihtarname üzerinden gitmeyecek. Çünkü ihtarnamenin sonuçları, ara transferin bitiminden sonra görülebileceği için çok daha kestirme bir yola sapacak.

Serdar, Galatasaray’ı UEFA ile köşeye sıkıştıracak. Finansal Fair Play konusunda devam eden süreci kullanacak olan milli futbolcu, izleme periyodunda sarı-kırmızılılardan alınan borçsuzluk kağıdına imza atmayacak.

Birkaç gün içinde UEFA’ya futbolculardan alınmış borçsuzluk kağıdını vermek zorunda olan Galatasaray böylece UEFA’ya karşı yükümlülüklerinin tamamını karşılayamamış olacak.

İnce hesaplar!
 
Sürecin işlemesiyle alacağı 2.4 milyon euroya çıkan Serdar Aziz bu şekilde Galatasaray’ı pes ettirip bonservisini almak istiyor. Fenerbahçe ile prensip anlaşması sağlayan ve sarı-kırmızılılarla bağların kopmasını bekleyen Serdar, ara transferin bitimi öncesinde işi halletmenin hesaplarını yapıyor.

Serdar Aziz, bu sezon 10’u Süper Lig maçında olmak üzere toplamda 14 kez sarı-kırmızılı formayı giydi. Ligde 2 gole imza atan yıldız futbolcu, bir de asist yaptı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.