Şenol Güneş yıldız oyuncusunu kulübeye çekiyor!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, performansı eleştirilerin odak noktası olan yıldız oyuncuyu kulübeye çekiyor...

Şenol Güneş yıldız oyuncusunu kulübeye çekiyor!
banner150

Andorra maçında beklenen oyunu sahaya yansıtamayan Hakan Çalhanoğlu’na bu akşamki Moldova maçında kulübe yolu gözüktü.

Tecrübeli hocanın Andorra karşısında ay-yıldızlı ekibi adeta ipten alan Ozan Tufan’ı ilk 11’de görevlendirmesi bekleniyor.

Güneş’in futbolcusunu korumak için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Milli Takım’da belinde ağrısı olan Emre Belözoğlu ilk onbirde yer almayacak. Güneş’in Andorra maçından farklı olarak Deniz Türüç ve Dorukhan Toköz gibi isimleri ilk 11’de oynatması bekleniyor.

Moldova'nın fiziksel durumu endişelendiriyor

Bu arada Moldova karşısında Teknik Direktör Şenol Güneş’i endişelendiren iki nokta var. Birincisi Moldova’nın fiziksel durumu. Süper Lig’de henüz üçüncü hafta geçmesine karşın Moldova Ulusal Lig’inde 20 hafta geride kaldı. Bu durum fiziksel olarak bugün ay-yıldızlıların karşısında dirençli bir takım olacağını gösteriyor.

Stadın zemini düşündürüyor

Endişe yaratan bir diğer konu ise maçın oynanacağı Zimbru Stadyumu’nun zemini. 10 bin 500 kapasiteli stadın zeminin istenen düzeyde olmadığı ve bu yüzden olası sakatlıklar konusunda futbolcuların dikkatinin çekildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

hakan çalhanoğlu, cenk tosun, güven yalçın yedek olmalı.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.