Selçuk İnan futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'da devam edecek

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren ve jübile kararı aldığını duyuran Selçuk İnan'ın yeni sezonla ilgili planlaması ortaya çıktı.

Selçuk İnan futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'da devam edecek

Galatasaray’ın emektar kaptanı Selçuk İnan, bu sezon futbola veda edecek ancak sarı-kırmızılılardan kopmayacak.

9 yıldır Cim-Bom’da forma giyen emektar oyuncunun sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor.

Jübile kararı alan Selçuk, teknik adamlık kariyeri için ilk adımı Terim’in yanında atacak.

Sarı-kırmızılıların emektar ismi, yeni sezonla beraber artık Terim’in ekibinde yer alacak. Galatasaray’ın yeni antrenörü, rakipleri analiz edecek ve futbol takımıyla Fatih Terim arasında köprü vazifesi üstlenecek.

Selçuk, deneyimlerini de futbolculara aktaracak.Selçuk İnan’ın gelişimi için her türlü desteği verecek olan Terim, onun önünü açacak ve gerekirse yurt dışındaki kurslara da katılımını teşvik edecek.

Böylece Fatih Terim’in tecrübelerinden faydalanacak olan Selçuk’un gelişimi daha da hızlanacak. Sürekli olarak dünya futbolundaki yenilikleri takip eden ve kitap okuyan Selçuk İnan bir anlamda kendini teknik adamlığa da hazırlıyordu.

Koronavirüs nedeniyle kulübün uğradığı zarar nedeniyle her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu bildiren Selçuk İnan bu hareketiyle sarı-kırmızılı camiada büyük takdir toplamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.