Sarı kırmızılı ekipte Lemina bilmecesi!

Galatasaray'ın evinde oynadığı Kasımpaşa maçında 30 dakikanın sonunda karın ağrısı nedeniyle kulübeye gelen Lemina’nın eski sakatlığı akıllara geldi. Sağlık heyeti ‘karnı ağrıdı’ diyerek tartışmaları bitirirken oyuncu izin gününde bile Florya’da kondisyon eksiğini kapatmaya çalışıyor.

Sarı kırmızılı ekipte Lemina bilmecesi!
banner150

1 sezon için Southampton'dan kiralanan Mario Lemina'nın ilk maçında sadece 30 dakika sahada kalabilmesi camiayı da endişelendirdi. Karın kaslarındaki gerilme nedeniyle geçtiğimiz sezon 4 ay forma giyemeyen Gabonlu oyuncunun sakatlığının nüksetme ihtimali herkesi korkuttu. İlk kez Beşiktaş'ın gündemine gelen oyuncu için Abdullah Avcı'ya verilen raporlar transferin de önüne geçmişti.

Avcı'ya verilen bilgide, "Mayıs ayından beri nerede olduğu bilinmiyor. Kamp yapmadı. Fiziksel durumu soru işareti" ifadeleri yer alırken Galatasaray risk alıp transferi bitirdi.

Sarı-kırmızılılar ile sezon başı hazırlık kampı geçirmeyen oyuncu Kasımpaşa maçının 30. dakikasında karnını tutarak kenara gelirken sakatlık kâbusu da hortladı.

90 DAKİKANIN ÇOK UZAĞINDA!

Ancak midesinin bulandığının ortaya çıkması teknik heyet ve sağlık kurulunu sevindirdi.

Takımın izinli olduğu günlerde bile Florya'ya gelen Lemina'nın hedefi ise bir an önce eski formuna ulaşmak.

Şu anda 90 dakika sahada kalmanın çok uzağında olan Gabonlu orta saha, sürekli çalışıyor. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.