Şansal Büyüka'dan Ali Koç'a çağrı: 5 ismi tutar hepsini yollarım

Duayen spor adamı Şansal Büyüka, Fenerbahçe'de 5 ismin dışında kalan bütün topçuların yollanması gerektiğini ifade ederken sarı-lacivertli kulüp için kurtuluş reçetesi yazdı.

Şansal Büyüka'dan Ali Koç'a çağrı: 5 ismi tutar hepsini yollarım

Zirve yarışından kopan teknik direktör Ersun Yanal'la yollarını ayıran ve tek hedefi kupa olan Fenerbahçe'de yeni hoca arayışları devam ederken Milliyet yazarı Şansal Büyüka, sarı-lacivertli camianın içinde bulunduğu durumu ve kurtuluş reçetesini yazdı.

Fenerbahçe’den ayrılan Ersun Yanal, veda açıklamasında, “Başkan Ali Koç’a karşı bir düzen var” dedi. ''Ersun Hoca’nın bu açıklamalarına 'banko' katılıyorum.'' diyen Büyüka, şu ifadeleri kullandı;

''Forbes dergisine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un serveti, geçen yıla oranla erimiş. Normal; başkan milyon dolarlarını Fenerbahçe uğruna akıttı. -Fenerbahçe’nin yerinde olsam; 1. Altay’ı, 2. Serdar’ı, 3. Ozan’ı, 4. Gustavo’yu, 5. Vedat’ı tutarım, geride kim kaldıysa hepsini yollarım.

Sıkıntı kadro mühendisliğinde
Phillip Cocu geldi, olmadı.-Erwin Koeman geldi, olmadı.-Ersun Yanal geldi, gene olmadı. -Olmaz... Fenerbahçe’de sorun, hoca olarak kimin geleceğinde değil, transferi ve kadro mühendisliğini kimin yapacağında.

''Altay geleceği olan genç kaleci''
Fenerbahçeli Altay, bu ülkenin gerçek anlamda geleceği olan genç kalecisi... Elbette riskleri ve yanlışları var. Ama haklı mazeretleri de var. Böyle genç bir kaleci, Fenerbahçe gibi büyük bir takımda, hem de daha ilk yılında her maçta rakip golcülerle 8-10 defa karşı karşıya kalıp adeta “fazla mesai” yapıyorsa, üstelik “berbat” bir savunmanın arkasında oynuyorsa elbette hata yapacak. Çok çalışanın çok hata yapması gibi.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.