Rıdvan Dilmen'den sert sözler: Babası yaşındayım, böyle şımarıklık olmaz!

TRT Spor'da konuşan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Sivasspor yorumladı. Tecrübeli yorumcu Dilmen, penaltı pozisyonunda büyük hata yapan Altay ile ilgili çok sert sözler sarf etti.

Rıdvan Dilmen'den sert sözler: Babası yaşındayım, böyle şımarıklık olmaz!

Tecrübeli yorumcu Rıdvan Dilmen, 1-1 berabere biten Fenerbahçe-Sivasspor karşılaşmasını yorumladı. Kaleci Altay'ın penaltı pozisyonundan bahseden Dilmen, genç oyuncuya sert çıkıştı.

"EN KORKTUĞUM MAÇ OLUR"
Sivasspor'un gücünden bahseden Rıdvan Dilmen, "Sivas'ın dışındaki 19 takımın hocasından biri olsam, kendi evimdeki Sivas maçı en korktuğum maç olur. Rıza Çalımbay takımları, her yerde önde baskılı oynuyor. Aynı felsefede Fenerbahçe var. Pereira önde baskı istiyor ama aynı şekilde karşılık veriyor." dedi.

"BABASI YAŞINDAYIM!"
Dilmen, Altay'ın penaltı pozisyonuyla ilgili, "0-0'da bu maçta nasıl gol olmayacak dedim, her iki tarafın da ihtimali vardı. Fenerbahçe öne geçti. Altay'ın hatası oldu sonra. Kendisini birebir uyardım ben. Babası yaşındayım. Böyle şımarıklık olmaz! Basit oyna demiştim. Al, verdin yakalanırsın. Daha önce de yakalandı. Güven, fazla güvene geçince... Şımarıklık olmaz futbolda. Temiz oynayacaksın." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.