Pelkas çılgınlığı! 10 milyon Euro...

Pelkas çılgınlığı! 10 milyon Euro...

Transferde adeta Dimitris Pelkas çılgınlığı yaşanıyor. Yunan yıldız için Fenerbahçe ’nin kapısını çalan ilk takım Rubin Kazan olmuştu. Ancak Ruslarla anlaşma sağlanamadı. Ardından Bologna 6 milyon Euro teklif etti, yönetim düşünmeden geri çevirdi. Son olarak Lyon, 7 milyon Euro ile masaya otursa da Sarı- Lacivertliler’in yanıtı, “10 milyon Euro’nun altındaki rakamı kabul etmeyiz” oldu. Fransız ekibi yeni bir teklifle kapıyı çalmaya hazırlanırken, Pelkas için bir hamle de Mönchengladbach’tan geldi.

10 milyonu verebilirler

Alman ekibinin, Embolo, Plea ve Thuram için gelen teklifleri kabul ederek hücum hattını yenileyeceği kaydedildi. Sportif direktör Max Eberl’in, önümüzdeki günlerde Dimitris Pelkas için İstanbul’a gelerek Fenerbahçe Yönetimi ile masaya oturacağı belirtildi. Embolo, Plea ve Thuram için cazip teklifler alan Mönchengladbach, bu oyuncuları iyi bir rakama satması halinde Sarı-Lacivertliler’in talep ettiği 10 milyon Euro’yu vererek Pelkas’ı kadrosuna katabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MARAŞLI
MARAŞLI - 2 ay Önce

sizin gibi algı operasyonu yapan bir site yok palkas yok 10 milyon yok millet ittifakı cumhur itifakına fark attı yalan haber sizin içinize işledi herhalde unutmayın bu halk Sizin desteklediğiniz pkk HDP oy vermez

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.