Ortaya çıktı! İşte Galatasaray'ın yeni sezon için belirlediği yıldızlar

Korona virüsü nedeniyle futbola verilen arayı iyi değerlendiren Galatasaray Radamel Falcao'nun ayrılması durumunda oluşacak boşluğu bir süper yıldızla kapatmak istiyor. İşte sarı-kırmızılı ekibin transfer listesi.

Ortaya çıktı! İşte Galatasaray'ın yeni sezon için belirlediği yıldızlar

Korona virüsü nedeniyle futbola verilen arayı iyi değerlendiren Galatasaray, çalışmalarını hızlandırdı. Sarı kırmızılılarda gündem Radamel Falcao'nun ayrılması halinde yerine kimin geleceği…

Daha önce Drogba'yı Çin'de yaşanan bir kriz sonrasında bedava getiren, Monaco'dan Falcao'yu bonservissiz almayı başaran Cimbom, bu kez de başka yıldızları aynı şekilde bitirmeye çalışıyor.

Radamel Falcao'nun ayrılığı sonrası için hazırlık yapan Galatasaray yönetiminin adının Hulk'la anılması bile Avrupalı menajerleri harekete geçirdi.

İlk olarak Brescia'dan ayrılmaya hazırlanan ve menajeri Mino Raiola'nın teklifiyle Galatasaray'ın gündemine gelen Mario Balotelli konusunda çarpıcı gelişmeler yaşanıyor.

29 yaşındaki İtalyan santrfor, Galatasaray'ın vermeyi düşündüğü yıllık 1.5 milyon euro garanti parayı kabul etti. 

Menajer Raiola'nın Şükrü Hanedar'a gönderdiği mesaja göre, bu rakam başarı primleriyle birlikte 4 ile 6 milyon euro arasına kadar çıkabilecek.

Juventus'un göndermek istediği Higuain, Napoli ile sözleşmesi biten Mertens, adı son dönemde Fenerbahçe ile anılan Cavani de menajerler tarafından Galatasaray'ın önüne getirilen isimler oldu.

Bu isimler heyecan yaratsa da "Bir daha kariyere para ödemeyeceğiz" diyen Fatih Terim'in aklında şimdilik genç adaylar var. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.