Ortalık fena karışacak... Ahmet Çakar'dan bomba iddia!

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Ersun Yanal'ın açıklamalarını ''Ali Koç hafta arası Comolli aracılığıyla teknik direktör Blanc ile görüştü. Ersun Yanal’ı kudurtan durum bu.'' şeklinde yorumladı.

Ortalık fena karışacak... Ahmet Çakar'dan bomba iddia!

Süper Lig’in 16. haftasında Beşiktaş karşısında şov yapan Fenerbahçe derbiyi 3-1 kazanarak yarışa yeniden ağırlığını koydu ve zirve iddiasını devam ettirdi.

''Teknik direktörü olmayan Fenerbahçe bugün galip geldi''
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Birçok mevkisinde oyuncusu olmayan, hatta teknik direktörü olmayan Fenerbahçe bugün galip geldi. Fenerbahçe taraftarına armağan olsun. Soru almayayım, açıklamayı hafta içerisinde basın toplantısı ile yapacağım." dedi.

''Ersun Yanal’ı kudurtan durum bu''
Ersun Yanal'ın kafa karıştıran açıklamasının nedenini şu sözlerle ifade eden Ahmet Çakar, “Ali Koç hafta arası Comolli aracılığıyla teknik direktör Blanc ile görüştü. Ersun Yanal’ı kudurtan durum bu. Damien Comolli hafta içi Laurent Blanc ile görüştü. Ersun Yanal'ın haberi oldu ve kimyası bozuldu.” şeklinde konuştu.

''Devre arasına Blanc ile gireceklerdi''
''Uluslararası anlamda kulağım deliktir'' diyen Çakar, ''Beşiktaş, Fenerbahçe'yi yenseydi, Ersun Yanal belki de gönderilecekti. Devre arasına Blanc ile gireceklerdi. Başarısızsan gidersin. Bu kadar basit.''

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.