Muslera'dan sonra üç isim daha...G.Saray'da dev şok

Galatasaray'da dev şok... Yeni transferlere lisans çıkaramayan Galatasaray'da büyük bir sürpriz yaşandı. Sakatlığı nedeniyle ilk yarıda forma giyemeyecek Muslera'nın yanı sıra as takımdaki üç kritik isme daha lisans çıkarılmadı. İşte o isimler...

Muslera'dan sonra üç isim daha...G.Saray'da dev şok

Yeni transferlere lisans çıkaramayan Galatasaray'da büyük bir sürpriz yaşandı. Sakatlığı nedeniyle ilk yarıda forma giyemeyecek Muslera'nın yanı sıra as takımdaki üç kritik isme daha lisans çıkarılmadı.
Galatasaray, 24 Ağustos itibarıyla halihazırda sözleşmeli ve sözleşmesi devam eden 21 futbolcusunun lisansını çıkardı. Ancak yeni transferlerin henüz lisansı çıkmadı.
Ocak ayında da vergi borcu sebebiyle yeni transferlerin lisans işi gecikmişti. Cimbom yine benzer bir problemle karşı karşıya.

Yönetimde öncelikli hedef bu problemi çözmek ve Arda, Omar, Emre Kılınç, Fatih Öztürk Ryan Donk (Sözleşmesi bittikten sonra yeni sözleşme imzalanmıştı) ve Oğulcan’a bir an önce lisans çıkarmak...

Muslera, Uruguay’a ziyaret istiyor 
Galatasaray’da ağır bir sakatlık geçirmesine rağmen, çalışmayı hiç bırakmayan Fernando Muslera, ilk yarıda forma giyemeyecek.
Bu sebeple sezonun ilk bölümünde yabancı kontenjanı sebebiyle lisansının çıkarılması düşünülmüyor ve şu anda da aktif değil.

Uruguaylı futbolcu bu süreçte memleketine de ziyarette bulunmak istiyor.

Linnes ve Ömer’in de henüz çıkmadı 
Galatasaray’ın şu an TFF’nin 2020-21 kadrosunda bulunan isimler arasında Martin Linnes ve Ömer Bayram da yok.
Norveçli futbolcunun ve Ömer’in lisansının neden aktifleştirilmediği henüz bilinmiyor.
Geçen sezonu Kayserispor'da kiralık olarak geçiren Emre Taşdemir de lisans alamayan bir başka isim.
Öte yandan Linnes satılmak istenen oyunculardan biri. Başarılı oyuncu geçen sezonun ilk yarısında da sözleşmesi askıya alındığı için forma giyememişti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.