Your SEO optimized title page contents

Monaco'nun istediği Kalinic'e Fenerbahçe kancası! Falcao transferi sıkıntıya girebilir

Galatasaray'ın transfer etmek için uzun bir süredir uğraştığı Falcao transferi zora girebilir, Monaco Falcao gidebilir diye alacağı Nikola Kalinic’e Fenerbahçe'de talip oldu.

Monaco'nun istediği Kalinic'e Fenerbahçe kancası! Falcao transferi sıkıntıya girebilir

Galatasaray’da, Radamel Falcao bekleyişi sürüyor. Ben Yedder ve Slimani’yi resmen kadrosuna katan Monaco’nun bir santrfor daha almadan Falcao’yu kesinlikle elden çıkarmayacağını sarı-kırmızılı yönetime bildirdiği öğrenildi.

Fransız ekibinin tamamen Atletico Madrid forması giyen golcü oyuncu Nikola Kalinic’e odaklandığı ve bu transferi bitirmeden Falcao’nun önünü açmayacağı ifade edildi. Bu nedenle Falcao’da rötar yaşanırken sarı-kırmızılı idareciler transferin gerçekleşeceğine inanıyor. 

Kolombiyalı golcünün transferde net bir tavır sergilediğine vurgu yapan Galatasaraylı yöneticiler, “Falcao son sözünü söyledi. Galatasaray’da oynamak istediğini net bir şekilde dile getirdi. Zorluk çıkarmıyorlar ama Monaco’nun da çözmek zorunda olduğu golcü problemi var. O konuyu en geç hafta sonuna kadar halledeceklerini umut ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Falcao transferi için uzun süredir çaba harcayan menajer Ahmet Bulut da Monaco’nun bir golcü daha almak istediğini bildirdi. Monaco’da bulunan Bulut, “Falcao açısından bir problem yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi yerini doldurduğuna inandığı zaman Falcao’nun Galatasaray’a gidişine izin verecek” diye konuştu.

Muriç'in yanına ikinci bir golcü arayan Fenerbahçe ise Nikola Kalinic'i yeniden gündemine aldı.

Atletico Madrid’den senede 3.5 milyon euro kazanan Kalinic için Fenerbahçe kiralama teklifinde bulundu ve maaşının 3 milyon eurosunu vermeyi önerdi. Atletico Madrid Yönetimi’nin ise Hırvat futbolcuyu kiralık olarak değil, bonservisiyle göndermek istediği kaydedildi.

İspanyol ekibinin Fenerbahçe ile yaptığı görüşmelerde Kalinic'in bonservisini uygun bir fiyatla sarı-lacivertlilere vermeyi teklif ettiği belirtildi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.