Milli Takım için bomba formül!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, “Sezon sonuna kadar Beşiktaş” dese de TFF Başkanı Yıldırım Demirören, tecrübeli hocayı bir an önce millî takımın başına getirmek istiyor.

Milli Takım için bomba formül!
banner150

Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından Milli Takım'ın başına geçmesi beklenen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in ısrarı daha da arttı.

Başarılı teknik adam önceki günkü yaptığı görüşmede, iki takımı birden çalıştırmayı prensip olarak uygun bulmadığını Demirören’e iletmişti. Şenol Hoca ayrıca yönetimin kendisi hakkında aksi bir karar vermedikçe en az sezon sonuna kadar Beşiktaş’ın başında olmak istediğini belirterek TFF’den gelen teklifi lig bitimine kadar beklemeye almıştı.

DEMİRÖREN HAREKETE GEÇTİ
Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Buna rağmen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Şenol Güneş’i bir an önce Türkiye A Millî Takımı’nın başına getirmek için tekrar harekete geçti. Demirören’in, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’la yaptığı görüşmede, Şenol Güneş’in tazminatını ödemeye hazır olduklarını söyledi ve topu siyah-beyazlı yönetime attı.

'TAZMİNATI KABUL ET' BASKISI
Yönetimden bazı isimlerin, sezon sonunda başka görüşmeler yapacağı belli olan bir teknik direktörle çalışmanın doğru olmadığı görüşünde olduğu ve Başkan Orman’a, TFF’nin tazminat ödeme teklifini kabul etmesi yönünde baskı yaptığı öğrenildi.

TUNA MI, GUTİ Mİ?
Siyah-beyazlı yönetimde Şenol Güneş’in gönderilmesi halinde Guti Hernandez’in takıma geçmesini isteyenler kadar, oyunu Tamer Tuna’dan yana kullananların olduğu da gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.