Mert Hakan Yandaş'tan transfer cevabı! Galatasaray...

Galatasaray'ın peşinde olduğu Demir Grup Sivasspor'un yıldız oyuncusu Mert Hakan Yandaş transfer iddialarına cevap verdi.

Mert Hakan Yandaş'tan transfer cevabı! Galatasaray...

Galatasaray ile ismi anılan Sivasspor'un yıldızı Mert Hakan Yandaş yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"Ligimiz başlayacak gibi gözüküyor. Biz her zaman kendimizi hazır tutmaya çalıştık. Mesafelere dikkat ederek idmanlarımıza devam ediyoruz."

"Bizim için çok önemli bir rol model. Bu işi gerçekten çok iyi yürütüyorlar. Biz de başladığımız zaman onlar gibi sıkı tedbirler alırsak sıkıntı olacağını düşünmüyorum."

"Birbirimiz için mücadele eden bir ekibiz. Güzel bir aile olduğumuz için bu seviyelere geldik. Hem saha içinde hem de saha dışında keyif almaya çalışan bir ekip olduk."

"Fikstürümüz avantajlı gözüküyor ama herkesin bir can derdi var. Biz, kötü süreci iyi atlatmak istiyoruz. İlk 3 haftayı iyi geçiren takım havaya girip devamını getirebilir. İlk yarıda yaptıklarımızı yeniden yapabiliriz."

Transfer iddiaları hakkında Yandaş, "Son saniyeye kadar Sivas şehrine hizmet etmek için buradayız. Emre'nin de karakterine kefilim. İnşallah şampiyon olup Sivas'ı Şampiyonlar Ligi'ne götüreceğiz" ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.